Przygoda czeka – wybierz się z nami na BlackBerry Jam Europe 2013!

Avatar
Piotr Barycki
31.01.2013

Premiera BlackBerry 10 już za nami i nadchodzi czas na kolejne wielkie wydarzenie dla świata BlackBerry – konferencję BlackBerry Jam Europe 2013, która odbędzie się już za kilka dni w Amsterdamie. Jeśli do tej pory nie podjąłeś jeszcze decyzji o wyjeździe a koniecznie chciałbyś się tam znaleźć, mamy dla Ciebie nie tylko wejściówki, ale także zapewnimy transport!

Jedyne co należy zrobić to zgłosić jak najszybciej swoją chęć uczestnictwa w BlackBerry Jam Session na adres konkurs@bbnews.pl. W związku z tym, że czasu pozostało już naprawdę bardzo niewiele a wciąż mamy kilka wolnych miejsc w autobusie, nie będziemy tym razem wymagać żadnej argumentacji. Jeśli jesteście pewni, że chcecie pojawić się w Amsterdamie i na własne oczy zobaczyć przyszłość BlackBerry – po prostu wyślijcie maila i już.

Oprócz tego musicie spełnić dwa dodatkowe warunki. Po pierwsze musicie być studentami (wymóg konieczny!), a po drugie musicie mieszkać w Warszawie lub być w stanie do niej dojechać, bo podróż do Holandii rozpoczynamy właśnie tam (w niedzielę o 22:00).

Czas start – kto pierwszy ten lepszy! Miejsc zostało już tylko kilka!

PS: Nocleg należy zapewnić sobie we własnym zakresie, podobnie jak wyżywienie poza standardowymi posiłkami w trakcie konferencji.