Przypomnienie: Port-A-Thon ostatniej szansy zaczyna się już dziś!

Avatar
Piotr Barycki
18.01.2013

Jeśli w dalszym ciągu szukacie motywacji, aby przenieść swoją aplikację z Androida lub iOS na BlackBerry 10, nie możecie dokończyć rozpoczętego już projektu lub jeszcze go nie zaczęliście, ten weekend jest zdecydowanie dla was. Już dziś zaczyna się bowiem ostatni, prawdopodobnie największy Port-A-Thon, w którym pula nagród przekracza 2 miliony dolarów!

Co będziemy mogli zdobyć w ciągu tych 36 godzin? Przede wszystkim każda zgłoszona i zaakceptowana w BlackBerry World aplikacja jest dla RIM warta 100$ i tyle właśnie trafi na nasze konto, przy czym maksymalnie możemy zostać w ten sposób nagrodzeni za 20 programów. Oprócz tego wśród wszystkich uczestników rozlosowanych zostanie aż 250 smartfonów z BlackBerry 10 Dev Alpha  z limitowanej edycji, której do tej pory nie można było zdobyć w inny sposób, niż „wymieniając” jeden z nich na swój testowy egzemplarz BlackBerry 10 Dev Alpha.

Co najważniejsze, tym razem w konkursie mogą brać udział również osoby, które z programowaniem nie miały do tej pory do czynienia. Wystarczy posiadać konto sprzedawcy w BlackBerry World oraz skorzystać z BlackBerry App Generatora, aby np. stworzyć aplikację dla NASZEGO blogu (korzystanie bez zezwolenia z cudzej treści jest zabronione). Programy powstające w ten sposób są nagradzane tak samo, jak wszystkie inne zgłoszone w czasie Port-A-Thonu.

Udział w całej imprezie jest całkowicie bezpłatny, a w trakcie jej trwania możemy uzyskać porady i pomoc nie tylko od uczestników, ale także od ekspertów z Research In Motion.

Rejestracji można dokonywać pod tym adresem – powodzenia!