RIM przedłuża termin akceptacji aplikacji z Port-A-Thon

Avatar
Piotr Barycki
24.01.2013

W związku z ogromnym zainteresowaniem kolejnymi imprezami z serii BlackBerry Port-A-Thon, Research In Motion przedłużył dziś ustalone do tej pory terminy akceptacji zgłoszonych w tym czasie aplikacji. Pozytywna weryfikacja każdej aplikacji w BlackBerry World jest warunkiem wypłacenia należnej programistom nagrody w wysokości 100$ za każdy program.

Zgodnie z nowym regulaminem, nagrody zostaną wypłacone za każdą aplikację, która zostanie zaakceptowana przez Research In Motion i wprowadzona do sprzedaży w BlackBerry World do 18 lutego tego roku. Należne kwoty zostaną przesłane na konto PayPal programistów przez partnera RIM – Milestone. Wypłata może zająć od 4 do 6 tygodni od momentu zatwierdzenia wszystkich zgłoszonych w czasie Port-A-Thonu programów. W przypadku urządzeń, których losowanie odbędzie się dopiero 18 lutego, dystrybucją ponownie zajmie się Touchstone.

Osoby biorące udział w ostatnim Port-A-Thonie do 25 stycznia powinny otrzymać potwierdzenie ilości aplikacji, które zostały zgłoszone i za które przysługuje im nagroda pieniężna. Oczywiście zostanie ona wypłacona wyłącznie pod warunkiem, że aplikacje te trafią do katalogu BlackBerry World przed 18 lutego.

Więcej informacji można odnaleźć pod tym adresem.