Thorsten Heins CEO roku według Cantech Letter

Avatar
Piotr Barycki
11.01.2013

CEO Research In Motion, Thorsten Heins, otrzymał w plebiscycie Cantech Letter Awards tytuł najlepszego CEO wśród prezesów kanadyjskich korporacji technologicznych.

Organizatorzy Cantech Letter Awards zaznaczają przy tym, że pomimo początkowych problemów oraz poważnego opóźnienia premiery BlackBerry 10, dzięki któremu prowadzona przez Heinsa firma ma nareszcie powrócić do gry o rynek mobilny, udało mu się udowodnić, że dotychczasowe spekulacje na temat upadku, podziału czy sprzedaży firmy są nieszczególnie precyzyjne, zmuszając tym samym wielu analityków do zmiany swoich prognoz związanych z Research In Motion.

Oczywiście to jeszcze nie koniec walki – 30.01 tego roku Research In Motion ostatecznie zaprezentuje finalną wersję dwóch nowych smartfonów, nowy system operacyjny oraz zdradzi szczegóły na temat ich dostępności i cen. Od tego momentu zacznie się niesamowicie trudny wyścig z Apple, Google i Microsoftem o klientów – zarówno tych, którzy opuścili już BlackBerry, jak i tych, którzy zostali oraz którzy jeszcze nie zaczęli swojej przygody ze smartfonami.

Więcej informacji o nagrodzie i konkursie można odnaleźć pod tym adresem.