Viber 2.3 trafia na BlackBerry, wersja z rozmowami głosowymi już wkrótce

Avatar
Piotr Barycki
16.01.2013

Co może być największą wadą komunikatora, którego największą zaletą jest możliwość wykonywania połączeń głosowych pomiędzy urządzeniami pracującymi pod kontrolą różnych systemów operacyjnych? Najprawdopodobniej… brak możliwości wykonywania tych połączeń i tak właśnie niestety prezentowała się do tej pory sytuacja z aplikacją Viber. Na szczęście już niedługo!


Twórcy komunikatora, wraz z publikacją nowej wersji 2.3 dla smartfonów BlackBerry zapowiedzieli i dodatkowo potwierdzili materiałem wideo plany wprowadzenia również i tej funkcji dla dotychczas oferowanych przez Research In Motion smartfonów. Jak widać, rozwiązanie to jest już przynajmniej częściowo sprawne, choć biorąc pod uwagę przewidywany termin premiery – kwiecień, wymaga jeszcze najprawdopodobniej sporo pracy.

Póki co, użytkownicy BlackBerry mogą cieszyć się z nowych możliwości jakie daje im wydanie 2.3, w tym m.in. zupełnie przeprojektowanego UI, dodatkowego wsparcia dla nowych języków, poprawionego przewijania wiadomości oraz obsługi rozmów grupowych nawet z 40 osobami jednocześnie.

Aktualizacja jest już dostępna w BlackBerry AppWorld.

via: techcrunch