[WIDEO] Edytor zdjęć w BlackBerry 10

Avatar
Piotr Barycki
17.01.2013


Research In Motion nie ma większego wyboru – jeśli chce zdobyć nowych klientów i przeciągnąć na swoją stronę dotychczasowych użytkowników innych najpopularniejszych systemów operacyjnych, musi zaoferować im większość najpopularniejszych aplikacji. W tej grupie znajduje się również Instagram, który według wcześniejszych informacji pojawi się na nowej platformie RIM, co jednak nie przeszkodziło Kanadyjczykom w stworzeniu autorskiego rozwiązania do edycji zdjęć.

Jego możliwości są w zasadzie standardowe dla wszystkich tego typu aplikacji, jednak dostępny jest możliwy praktycznie bezpośrednio po zrobieniu zdjęć lub z galerii naszego smartfonu. Wśród dostępnych opcji znajdują się oczywiście narzędzia pozwalające na skalowanie, przycinanie czy obracanie zdjęć oraz nakładanie jednego (lub wielu) z dziesiątek dostępnych filtrów.

Nie jest to wprawdzie wielka nowość i podobne rozwiązanie mogliśmy oglądać na wideo już w zeszłym roku, ale niektóre elementy BlackBerry 10 zdecydowanie warto przypomnieć sobie jeszcze raz przed 30.01, tym bardziej, że tym razem edytor zdjęć jest o wiele bardziej rozbudowany niż wtedy.

via: bbin.in/TGM