Wygraj bilet na BlackBerry Jam Europe 2013!

Avatar
Piotr Barycki
28.01.2013

Najważniejsze wydarzenie tego roku już zaledwie za kilkadziesiąt godzin, ale to wcale nie koniec spotkań, w których trzeba koniecznie uczestniczyć. Zaledwie kilka dni później odbędzie się bowiem BlackBerry Jam Session Europe 2013 – największa impreza przeznaczona dla programistów (ale i nie tylko) podczas której będzie można nie tylko zapoznać się ze smartfonami pracującymi pod kontrolą nowego systemu, ale również od podstaw poznać platformę, która ma w tym roku ogromną szansę zdziałać na rynku mobilnym naprawdę wiele. Jedynym problemem może być cena biletu na konferencję, wynosząca obecnie 300 Euro dla nowych uczestników. Na szczęście z nami to nie problem!Od dziś, do najbliższej środy, czyli dnia premiery BlackBerry 10, macie szansę na wygranie dwóch całkowicie bezpłatnych wejściówek[1. Nie obejmują one kosztów dojazdu ani noclegów – jest to jedynie wejściówka na konferencję], które pozwolą Wam zdobyć lub rozszerzyć posiadaną przez Was do tej pory wiedzę poprzez współpracę z ekspertami z Research In Motion, udział w wykładach na praktycznie każdy związany z programowaniem temat oraz oczywiście obcowanie z najnowszymi narzędziami deweloperskimi i samymi telefonami. Do tego podczas poprzednich edycji BlackBerry Jam/BlackBerry DevCon, każdy uczestnik wracał do domu z torbą pełną mniejszych i większych upominków. Kto wie, co znajdziemy w niej w tym roku?

Zasady są proste – powiedzcie (napiszcie) nam, jaką aplikację zamierzacie w najbliższym czasie stworzyć na BlackBerry 10 lub po prostu jaką chcielibyście stworzyć i jak może w tym pomóc Wam udział w BlackBerry Jam Europe 2013. Nieważne czy jesteście całkowicie początkującymi programistami, czy od 20 lat nie robicie nic innego niż wprowadzanie kolejnych linijek kodu. Dla nas liczy się tylko Wasza kreatywność i zapał!

Oprócz tego mamy dla Was aż 20 zniżek na zakup wejściówki na konferencję, obniżających ich cenę aż o 50%! Otrzyma go 20 pierwszych osób, które nadeślą do nas zgłoszenia.

Więcej informacji na temat konferencji można odnaleźć pod adresem www.blackberryjamconference.com/europe.

Czas start!

Zgłoszenia należy wysłać na adres konkurs@bbnews.pl z dopiskiem „JAM” w tytule. Konkurs trwa do 23:59 30.01.2013. Wyniki zostaną podane następnego dnia rano.