Aplikacje z Androida na BlackBerry 10

Avatar
Piotr Barycki
03.02.2013

W związku z tym, że sam opis technicznych szczegółów zgodności aplikacji z Androida z BlackBerry 10 (oczywiście po wcześniejszym odpowiednim przepakowaniu) nie dla wszystkich może być wystarczająco klarowny i niekoniecznie jest w stanie powiedzieć nam dokładnie które aplikacje i jak będą działać na BlackBerry 10, postanowiliśmy przygotować krótki test.

W ciągu nieco ponad 5 minut przetestowaliśmy kilka losowo wybranych aplikacji z BlackBerry World oraz kilka spośród tych, których niestety w oficjalnym sklepie BlackBerry nie znajdziemy i które, o ile oczywiście mamy taką potrzebę, musimy zainstalować na swoim telefonie samodzielnie.

Sama procedura instalacji jest identyczna z tą, którą trzeba było podjąć w przypadku wgrywania aplikacji z Androida na tablet BlackBerry PlayBook.

PS: Każdy komentarz pozostawiony pod tym wpisem i zawierający odnośnik do strony, na której znajduje się choć jeden plik .bar zrobiony z płatnej gry/aplikacji na Androida będzie natychmiast usuwany, a jego autor otrzyma ostatnie ostrzeżenie.