Audioteka w drodze na BlackBerry 10!

Avatar
Piotr Barycki
27.02.2013

Już od pierwszego dnia po polskiej premierze BlackBerry 10, użytkownicy smartfonów z tym systemem operacyjnym będą mogli skorzystać z największej polskiej bazy audiobooków, dzięki oficjalnej aplikacji Audioteki.

Zgodnie z opisem twórców aplikacji:

Aplikacja umożliwia kupowanie, pobieranie i odsłuch audiobooków bezpośrednio z telefonu komórkowego. Audioteka daje dostęp do najbogatszej oferty audiobooków na polskim rynku. Raz zakupione audiobooki można pobierać wielokrotnie, nieograniczoną ilość razy przez dowolnie długi okres – także na pozostałe urządzenia, na których zainstalowano Audiotekę. Pełna oferta audiobooków dostępna jest także na http://audioteka.pl.

Program jest obecnie zgłoszony do BlackBerry World i od włączenia go do oferty sklepu dzieli go jedynie krótki proces weryfikacyjny. Z możliwości aplikacji mogą skorzystać już teraz posiadacze smartfonów BlackBerry oraz tabletu BlackBerry PlayBook. Krótki przegląd możliwości Audioteki dla BlackBerry można znaleźć pod tym adresem.

Warto przy tym wspomnieć, że jest to zaledwie jedna z wielu polskich aplikacji, które będą dostępne dla BlackBerry Z10 w momencie premiery. W miarę publikacji oficjalnych informacji na ten temat będziemy oczywiście przekazywać te nowości także i Wam.

via: mydevblog