BlackBerry nawiązuje współpracę z Mercedesem

Avatar
Jakub Hajost
04.02.2013

BlackBerry zostało partnerem teamu Mercedes AMG Petronas z Formuły 1. Współpraca będzie odbywać się na poziomie technicznym i marketingowym.

Frank Boulben, Dyrektor Marketingu w BlackBerry, powiedział: „Formuła 1 to precyzyjna inżynieria, design i innowacje – trzy wartości, które odzwierciedlają podejście przy tworzeniu BlackBerry 10. To naturalne, że BlackBerry stało się partnerem teamu Mercedes AMG Petronas z Formuły 1, aby dostarczać wartość poprzez techniczną i marketingową współpracę. Zbudowaliśmy BlackBerry 10, aby utrzymać ludzi w ruchu i wierzymy, dostarczymy esencję tego przesłania na wielu poziomach, dzięki temu partnerstwu.”

BlackBerry 10 zapewni zestaw narzędzi i usług teamowi Mercedes AMG Petronas, a zaangażowanie fanów będzie powiększane dzięki wspólnemu tworzeniu aplikacji. Smartfony z BlackBerry 10 będą też używane przez członków teamu, aby mogli pozostać w ruchu do zakończenia sezonu Formuły 1.

Branding BlackBerry pojawi się również na podwoziu i zagłówku bolidu W04 Silver Arrow, na kombinezonach Lewisa Hamiltona i Nico Rosberga, oraz na sprzęcie ekipy teamu.

Poniżej możecie obejrzeć wideo z Lewisem Hamiltonem i BlackBerry Z10, a nas ciekawi, czy BlackBerry 10 okaże się mercedesem wśród smartfonów. Jak myślicie?