BlackBerry Z10 w Orange dla klientów indywidualnych w kwietniu

Avatar
Piotr Barycki
22.02.2013

Podobnie jak Play, również i Orange planuje premierę najnowszego modelu BlackBerry – BlackBerry Z10 – na kwiecień tego roku.

Oznacza to niestety przesunięcie w stosunku do planowanego pierwotnie na marzec polskiego debiutu tego smartfonu, choć trzeba pamiętać, że poprzednie oficjalne informacje podawane były jeszcze w grudniu i od tego czasu sporo mogło się zmienić.

Odmiana BlackBerry Z10 dostępna w Polsce wyposażona będzie w dwurdzeniowy procesor TI OMAP 4470 o taktowaniu 1,5GHz oraz moduł radiowy HSPA+. Pozostałe parametry będą identyczne z wersjami dostępnymi na innych rynkach. Do naszej dyspozycji oddany zostanie więc system operacyjny BlackBerry 10, 2GB pamięci RAM, 16GB pamięci multimedialnej oraz złącze microSD, bateria o pojemności 1800mAh, GPS, WiFi, Bluetooth, DLNA, ekran o przekątnej 4,3″ przy rozdzielczości 1280×768 oraz dwie kamery – 8MPX oraz 2MPX.

W dalszym ciągu nie jest znany dokładny termin premiery, plany taryfowe, w których telefon będzie dostępny, ani też nawet jego przybliżona cena.

via: biuroprasowe.orange.pl/nadesłał: BBN