Otterbox Defender dla Z10 już w sprzedaży

Avatar
Piotr Barycki
20.02.2013

Producent jednych z najwytrzymalszych pokrowców dla smartfonów BlackBerry – Otterbox – oficjalnie wprowadził dziś do dystrybucji dedykowaną obudowę ochronną dla najnowszego modelu BlackBerry – Z10.

13

Pokrowiec Defender dla BlackBerry Z10 należy do najwyżej i najbardziej zaawansowanej serii akcesoriów oferowanych przez Otterbox, oferując przy tym najwyższy możliwy poziom ochrony. Całość składa się aż z czterech elementów – osłony ekranu, dwuczęściowego wnętrza oraz dodatkowej tylnej ścianki wyposażonej w „nóżkę”. Obudowa ma chronić nasz telefon nie tylko przed przypadkowymi zarysowaniami czy kurzem, ale także upadkami z większych wysokości.

Pomimo budowy tego dodatku, po jego założeniu w dalszym ciągu możliwe jest wykonywanie gestów wymagających do tego wykorzystania aktywnej ramki, która tylko w teorii zasłonięta jest w całości przez pokrowiec. W rzeczywistości pozostawiony został niewielki obszar, którego dodatkowa osłona nie zakrywa i z którego powinno dać się bez większych problemów korzystać na co dzień.

Wymiary pokrowca wraz z dodatkową tylną osłoną wynoszą 142.20 mm x 82.30 mm x 38.10 mm, natomiast jego masa to około 140 gram.

Cena pokrowca Otterbox Defender dla BlackBerry Z10 została ustalona na poziomie około 50$.