Polar Bear dla BlackBerry Z10 i tabletu BlackBerry PlayBook

Avatar
Jakub Hajost
12.02.2013

Do BlackBerry World trafiła aplikacja pozwalająca na publikowanie w kilku serwisach społecznościowych bez podawania loginu i hasła do nich. Polar Bear, bo o tej aplikacji mowa, przy okazji wygląda całkiem ładnie.

Jak to działa? Polar Bear umożliwia publikowanie poprzez specjalne adresy e-mail. Facebook na przykład pozwala na udostępnianie aktualizacji statusów poprzez wysłanie ich na indywidualnie stworzony adres poczty elektronicznej. Podobną funkcjonalność mają pozostałe serwisy, na których można publikować poprzez Polar Bear.

Podając jedynie indywidualne adresy mailowe, które są przechowywane tylko na naszym urządzeniu, unikamy dzielenia się danymi logowania z kolejną aplikacją. Korzystanie z Polar Bear jest zatem bezpieczne, a przy tym wygodne i atrakcyjne wizualnie.

Polar Bear obsługuje następujące serwisy:

  • Facebook (z publikacją na profilu lub na fanpage’ach)
  • Tumblr
  • Blogger (Blogspot)
  • Posterous

Wbrew informacjom, które można znaleźć w internecie, Polar Bear nie obsługuje Twittera. Mimo wszystko, aplikacja ta może się przydać każdemu, kto korzysta choćby z dwóch z wymienionych wyżej serwisów (a zwłaszcza, jeśli dużo publikuje).

Polar Bear jest dostępny za 14,50 PLN w BlackBerry World i można go pobrać na BlackBerry Z10 oraz tablet BlackBerry PlayBook.

via pocketberry