Spotify dostępne w Polsce, również dla BlackBerry

Avatar
Jakub Hajost
12.02.2013

Popularny na świecie serwis pozwalający na słuchanie muzyki w streamingu jest już dostępny w Polsce. W związku z powyższym możliwe jest jego używanie również na smartfonach BlackBerry po wykupieniu pakietu Premium.

Żeby korzystać z muzyki zgromadzonej na serwerach Spotify wszędzie, czyli na smartfonach i innych urządzeniach nie będących tradycyjnymi komputerami i laptopami, trzeba zapłacić miesięcznie 19,99 PLN. Posiadanie płatnego konta nie wystarczy jednak do słuchania muzyki, ponieważ potrzebna jest jeszcze specjalna aplikacja, którą możemy pobrać również na terminale BlackBerry.

Zgodnie z informacjami od samego Spotify, aplikacja była testowana na smartfonach BlackBerry:

  • 9780 Bold
  • 9700 Bold
  • 9300 Curve
  • 9000 Bold
  • 8520 Curve

Aplikacja Spotify może jednak działać na innych jeżynach – na pewno nie jest kompatybilna z modelami wyposażonymi w moduł CDMA (na redakcyjnym 9930 nie wystartowała).

Jak zainstalować Spotify na moim smartfonie BlackBerry?

Wystarczy z natywnej przeglądarki naszego BlackBerry wejść na stronę m.spotify.comręcznie wybrać urządzenie i postępować dalej zgodnie z instrukcjami.

Dajcie znać w komentarzach, na jakich jeszcze modelach BlackBerry udało się Wam zainstalować i uruchomić aplikację Spotify.