Spotify w drodze na BlackBerry 10

Avatar
Piotr Barycki
20.02.2013

Testowana przez nas niedawno aplikacja kliencka serwisu muzycznego Spotify, oficjalnie dostępnego w Polsce od kilkunastu dni, miała właściwie wyłącznie jedną wadę – producent nie zdecydował się jeszcze na udostępnienie odpowiedniego wydania dla platformy BlackBerry 10. Na szczęście i to nie powinno być już wkrótce żadnym problemem.

Zgodnie z najnowszymi nieoficjalnymi informacjami, natywna aplikacja dla BB10 jest już ukończona i powinna w najbliższym czasie zostać zgłoszona do BlackBerry World, gdzie czekać będzie na nią prawdopodobnie krótki okres weryfikacji i akceptacji, po której będzie ona bezpłatnie dostępna dla wszystkich użytkowników.

Być może więc fakt, że premiera w Polsce będzie nico opóźniona w stosunku do premiery w Wielkiej Brytanii czy Kanadzie nie zaszkodzi nam w żaden sposób. Do tego czasu w sklepie internetowym z aplikacjami i grami powinny się bowiem pojawić najważniejsze aplikacje, których na razie brakuje, a których lista została już oficjalnie potwierdzona jakiś czas temu.

via: n4bb