T-Mobile publikuje regulamin usługi BlackBerry® Mail&Web Internet Pro

Avatar
Piotr Barycki
05.02.2013

O wprowadzeniu do oferty T-Mobile nowej odmiany usługi BlackBerry pisaliśmy jeszcze na początku tego roku, jednak dopiero teraz na strony tego operatora trafił pełny regulamin BlackBerry® Mail&Web Internet Pro.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, oprócz standardowych dodatków zawartych w usłudze BlackBerry Internet Service w wersji oferowanej przez T-Mobile, osoby które wybiorą wersję „Pro” będą mogły skorzystać z 1GB pakietu na transmisję danych poza APN: blackberry.net. Umożliwi to więc chociażby udostępnianie internetu z BlackBerry do innych urządzeń (przez Bluetooth, WiFi czy USB) oraz korzystanie z mediów strumieniowych (YouTube, etc). Zniesiony zostaje także limit 1,5GB na transmisję w ramach BIS.

Korzystaj z Internetu wszędzie

Usługi BlackBerry® to stały i szybki dostęp do poczty firmowej z dowolnego miejsca, bez konieczności używania komputera lub laptopa.Nawet w trakcie podróży możesz odbierać nowe e-maile bezpośrednio w swoim smartfonie BlackBerry® – błyskawicznie i całkowicie automatycznie – tak samo, jak zwykłe SMS-y.

BlackBerry Mail&Web Internet oraz BlackBerry Mail&Web Internet Pro to usługi dostępne w smartfonach BlackBerry®. Dzięki nim korzystasz z poczty elektronicznej i Internetu, gdziekolwiek jesteś.

To wyjątkowa oferta dla firm, które nie posiadają własnych serwerów pocztowych – umożliwia wykorzystanie istniejących kont, zapewniając obsługę do 10 kont internetowych w standardzie POP3 i IMAP.

Usługa BlackBerry® Mail&Web Internet to:

  • możliwość odczytywania i wysyłania wiadomości e-mail bezpośrednio z telefonu
  • obsługa załączników – Word, Excel, PowerPoint, Adobe, pliki graficzne (w zależności od wybranego smartfona)
  • Internet z wykorzystaniem przeglądarki BlackBerry Browser z nowym większym limitem 1,5 GB
  • Internet z wykorzystaniem aplikacji dostarczanych wraz z terminalem BlackBerry®
  • roaming – możliwość korzystania z usługi za granicą
  • automatyczne podtrzymane połączenie transmisji danych (Always On, Always Connected®)

Usługa BlackBerry® Mail&Web Internet Pro to rozszerzona wersja usługi.

Zawiera wszystkie cechy BlackBerry® Mail&Web Internet oraz dodatkowo:

  • Internet z wykorzystaniem przeglądarki BlackBerry Browser bez limitu danych (w ramach APN blackberry.net)
  • 1GB dla publicznego apnu w cenie usługi

Cena usługi wynosi 19zł + VAT (23,37 zł). Oczywiście w dalszym ciągu możliwy jest wybór tańszej opcji (12zł + VAT), pozbawionej dodatkowego pakietu i posiadającej ograniczenie na transmisję danych w ramach APN: blackberry.net do 1,5GB (po przekroczeniu tej granicy obniżana jest prędkość transmisji danych).

Oferta obowiązuje… od 7.01.2013.