Anagram – czas poukładać litery!

Avatar
Piotr Barycki
06.03.2013

Proste zasady – słowa z losowo poprzestawianymi literami – i nieco trudniejsza rozgrywka. Jeśli ktoś wierzy, że jest w stanie rozszyfrować każde słowo, niezależnie od kolejności budujących go znaków, czas zmierzyć się z Anagramem!

Aplikacja już na samym początku proponuje nam wybór pomiędzy trybem „swobodnym” a rywalizacją z codziennie nowym, o wiele bardziej skomplikowanym niż standardowym zadaniem. Po jego rozwiązaniu, w zależności od tego, ile czasu zabierze nam ustawienie wszystkich liter we właściwej kolejności, otrzymujemy odpowiednią liczbę punktów/gwiazdek.

Cała historia naszych zmagań jest przy tym zapisywana przez program, dzięki czemu możemy sprawdzić, czy z dnia na dzień idzie nam lepiej czy gorzej. Ewentualnie możemy spróbować poprawić swoje dotychczasowe wyniki.

Niestety gra jest oferowana wyłącznie ze słownikiem angielskim, w związku z czym osoby słabiej znające ten język mogą mieć pewne problemy z rozwikłaniem niektórych zagadek. Oczywiście nie zabrakło opcji podpowiedzi dla tych, którzy nie będą w stanie domyślić się, jaki wyraz „pomieszano” na ekranie.

Aplikacja dostępna jest dla smartfonów BlackBerry z systemem operacyjnym BlackBerry OS w wersjach 6.0 lub nowyszch