Oficjalna aplikacja LFP dostępna w BlackBerry World

Avatar
Piotr Barycki
11.03.2013

Jeśli nie jesteście w stanie wytrzymać nawet minuty bez informacji na temat waszej ulubionej drużyny grającej w lidze hiszpańskiej i nie chcecie przegapić żadnego wydarzenia z nią związanego, koniecznie powinniście już teraz udać się do BlackBerry World i pobrać oficjalną aplikację przygotowaną przez LFP.

Program jest oczywiście bezpłatny i przygotowany specjalnie z myślą o BlackBerry 10, z uwzględnieniem wszystkich aspektów interfejsu nowego systemu operacyjnego. Lista możliwości jest przy tym naprawdę imponująca – najciekawszą z nich jest bez wątpienia opcja pozwalająca wybrać nasz ulubiony zespół, dzięki czemu wszystkie informacje z nim związane będą w formie powiadomień trafiać bezpośrednio do naszej skrzynki odbiorczej a menu aplikacji zostanie dodatkowo wzbogacone w skrót umożliwiający nam szybki dostęp do wszystkich danych i newsów na jego temat.

Oprócz tego możemy na żywo śledzić losy aktualnie rozgrywanych meczów, oglądać bramki w formie specjalnie przygotowanych animacji 3D, sprawdzać statystyki, tabele, zalogować się do naszego konta w Club LIGA czy dodawać mecze do kalendarza (wraz z przypomnieniami). Aplikacja aktywnie wykorzystuje przy tym ramkę dostępną po minimalizacji, wyświetlając wynik najnowszego meczu (wraz z aktualizacjami).

Co najciekawsze, program nie ogranicza się do ligi hiszpańskiej – za jego pomocą możemy także na podobnych zasadach śledzić wyniki Ligi Mistrzów czy Ligi Europejskiej.

Program jest dostępny wyłącznie dla smartfonów z BlackBerry 10.