Par 3 Golf Lite – czas na partyjkę golfa

Avatar
Piotr Barycki
04.03.2013

Gry nigdy nie były przesadnie mocną stroną urządzeń BlackBerry (przynajmniej do momentu premiery PlayBook OS i BlackBerry 10), jednak od czasu do czasu udaje znaleźć się przyjemną i darmową grę, z pomocą której uda nam się zabić kilkanaście czy kilkadziesiąt minut. Jedną z nich może stać się Par 3 Golf Lite.

Aplikacja nie jest niestety szczególnie rozbudowana i nie posiada zbyt wielu opcji czy trybów, jednak oferuje nam jedno – całkiem przyjemną zabawę w całkiem przyzwoitej (jak na BlackBerry OS) oprawie audio-wizualnej. Nie trudno jest się domyślić na czym polega rozgrywka – jedyny dostępny tryb obejmuje mini-turniej pomiędzy dwoma zawodnikami, którzy muszą zmierzyć się ze sobą na kilku zróżnicowanych polach golfowych.

Nie szukajmy tu jednak wyrafinowanych zagrań czy taktyk – gra jest dość mocno uproszona (daleko jej chociażby do Let’s Golf z tabletu BlackBerry PlayBook). Tak czy inaczej, skoro nie musimy nic za nią płacić, a da nam całkiem sporo rozrywki, dlaczego nie?

Jedynym wyraźnym ograniczeniem wersji darmowej jest konieczności oglądania co rundę reklam wyświetlanych w naszej przeglądarce. Na szczęście możemy po prostu wywołać przeglądarkę dedykowanym przyciskiem w aplikacji i natychmiast do niej wrócić.