Yanosik dla BlackBerry 10 już dostępny

Avatar
Piotr Barycki
25.03.2013

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, aplikacja Yanosik trafiła dziś do oficjalnego sklepu BlackBerry, na dzień przed polską premierą nowego systemu operacyjnego BlackBerry oraz pierwszego smartfonu pracującego pod jego kontrolą.

Opis producenta:

Informuj i bądź informowany. W pełni bezpłatnie: ZERO opłat za pobranie – ZERO opłat za korzystanie! Jedyna nawigacja, która wytycza i optymalizuje na bieżąco trasę w oparciu o aktualną sytuację na drogach oraz informuje o zagrożeniach na Twojej trasie – zbliżając się do utrudnienia otrzymasz powiadomienie. Jeśli sytuacja zmieni się podczas jazdy, Yanosik zoptymalizuje online Twoją trasę.

Yanosik dostępny jest już nie tylko na dedykowane terminale, ale także na smartfony. Cieszy się wsparciem największej społeczności w Polsce!

Ostrzeżenia które otrzymasz w Twojej komórce:

  • Aktualne kontrole prędkości
  • Patrole nieoznakowane
  • Fotoradary
  • Kontrole inspekcji
  • Wypadki

Baza systemu Yanosik zawiera aktualizowane on-line lokalizacje policyjnych patroli, punktów kontroli prędkości, wypadków i innych utrudnień. Dodatkowo ponad 1700 precyzyjnie zlokalizowanych fotoradarów i ponad 200 miejsc częstych kontroli

Aplikacja dostępna jest całkowicie bezpłatnie w BlackBerry World dla wszystkich posiadaczy smartfonów BlackBery Z10. Program został przeportowany z Androida, ale ze względu na własne UI, w większości przypadków trudno zauważyć, że nie jest to aplikacja natywna. To samo tyczy się jego możliwości, prędkości oraz płynności działania.