Yanosik dla BlackBerry 10 już w przyszłym tygodniu

Avatar
Piotr Barycki
14.03.2013

Grono polskich aplikacji gotowych na premierę BlackBerry 10 powiększa się praktycznie każdego dnia i dziś do tej listy możemy dopisać kolejny niezwykle popularny i przydatny program, którego brakowało nam przez lata na BlackBerry OS – Yanosik.Zainteresowanym prawdopodobnie nie trzeba dokładniej opisywać aplikacji, natomiast osobom, które do tej pory nie zetknęły się z programem, prawdopodobnie najwięcej powie opis ze strony producenta:

Dokądkolwiek zmierzasz, Yanosik pomoże Ci szybko i bezpiecznie dotrzeć do celu. Jako jedyny na rynku legalny antyradar ochroni Cię przed mandatami.

Dzięki technologii GPS/GPRS nieustannie monitoruje sytuację na drodze i pozwala skutecznie omijać korki.Weryfikacja zgłoszeń daje Ci pewność, że otrzymasz wyłącznie aktualne dane.

Z Yanosikiem ominiesz korki i zapomnisz o mandatach! Pobierz darmową aplikację Yanosik i nie płać mandatów. Yanosik na telefony łączy funkcjonalności legalnego antyradarukomunikatora dla kierowców i nawigacji samochodowej on-line.

Mapa aktualnych korków w Twojej okolicy pozwoli ominąć utrudnienia i bez problemów dotrzeć do celu. Zaplanuj podróż bez korków i mandatów!

Program ma być dostępny w BlackBerry World już od przyszłego tygodnia.

via: bbforum

źródło: yanosik