BlackBerry Z30 na wyłączność w Orange

Avatar
Piotr Barycki
14.11.2013

Najwcześniej 15 grudnia tego roku (czyli za miesiąc) z możliwości zakupu BlackBerry Z30 u operatora będą mogli skorzystać użytkownicy sieci innych niż Orange. Do tego czasu urządzenie jest bowiem oferowane na zasadach wyłączności.

Rzecznik Orange, Wojciech Jabczyński, we wpisie na swoim blogu podaje także najważniejsze cechy i zalety nowego smartfonu z Kanady:

BB Z30 to najbardziej zaawansowany obecnie smartfon w ofercie BlackBerry. Ma system operacyjny w wersji 10.2, pięciocalowy ekran i sporo ulepszeń w porównaniu z Z10. Jednak to, co mnie ucieszyło najbardziej, to bateria o pojemności 2880 mAh, która powinna mniej stresować i nie zmuszać do szukania ładowarki dwa razy dziennie. Do tego warty zauważenia jest inteligentny system, który poprawia błędy/literówki popełniane w trakcie pisania tekstu na klawiaturze ekranowej, czym „bije na głowę” telefony z  Androidem. Dalej, okienko podglądu przychodzącej wiadomości, pojawiające się na górze ekranu oraz świetne grające głośniki, dzięki technologii Natural Sound. I na koniec ciekawostka. W Z30 mamy dźwięk HD przy połączeniach głosowych przez BBM.

via: blog.orange.pl