Nowe szczegóły i wideo z BlackBerry P'9982

Jakub Hajost
12.11.2013

Co prawda model BlackBerry Z10 można już zdobyć w bardzo atrakcyjnych cenach, ale można też wydać na niego dużo więcej pieniędzy, jeśli zdecydujemy się na wersję zaprojektowaną przez Porsche Design.

Dotąd wiedzieliśmy tylko, że BlackBerry P’9982 (następca P’9981, czyli Bolda Porsche Design) będzie modelem Z10 w nowym i droższym opakowaniu, ale z osobno projektowanymi ikonami i ceną około 2000 dolarów.

Okazuje się jednak, że  różnica pomiędzy wersją standardową a wersją Porsche Design, to nie będzie wygląd ikon, ikony bowiem mają pozostać bez zmian. Za to portal tinhte.vn dowiedział się ze swoich źródeł, że wewnątrz modelu P’9982 znajdziemy nie 16, lecz aż 64GB pamięci wewnętrznej.

Ponadto dowiadujemy się, że P’9982 to już oficjalna nazwa modelu ze stajni Porsche Design, oraz, że premiera tego urządzenia została zaplanowana na pierwszy kwartał 2014 roku. Pozostała specyfikacja i wymiary tego urządzenia nie odbiegają od BlackBerry Z10. A jak wygląda możecie zobaczyć na poniższym filmie.

via tinhte.vn

 • Kamil

  Elegancki sprzęt 🙂

 • tty

  Nie żadne Porsche, tylko ten koleś zrobił to „coś” sam, przerabiając imadło 😉

  • Biorąc pod uwagę portfolio marki, to mimo tego, że ten smartfon jest średnio piękny, to i tak jest ładniejszy od większości produktów. Zwłaszcza tych z czterema kołami 🙂

 • Itam

  Cena ok 1800 funtów.
  Toż to ok 10 sztuk nowiutkiego Z10 !!!
  I jeszcze na kartę SD (64Gb) by starczyło..
  Droga ta obudowa
  i to LOGO przede wszystkim.
  I to jest właśnie prestiż marki Porsche.

 • Ktoś kto chce kupić P’9982 nie myśli raczej o tym, co można zamiast tego kupić 😉

 • Dariusz Waitforit Krajewski

  A bateria ta sama czy może jednak dali większą pojemność? Za taką cenę mam nadzieje, że jednak trochę większą 😛

  • Nope 🙂

   • Dariusz Waitforit Krajewski

    no ale kogo obchodzi bateria w telefonie za takie pieniądzę. Szejkowie i tak jak się bateria rozładuję to wyrzucają telefon u kupują nowy 😀