Odkurz PlayBooka: Snuggle Truck

Jakub Hajost
19.11.2013

Tablet BlackBerry PlayBook wciąż może być dla wielu osób bardzo przydatny. Pisaliśmy już kiedyś o powodach, dla których ciągle warto mieć PlayBooka, a nawet ciągle warto go kupić. Sami posiadamy redakcyjny egzemplarz pełen ciekawych gier i aplikacji. Jedną z nich jest Snuggle Truck.

Gra polega na przejechaniu przez dosyć trudny teren w jak najszybszym czasie, ale w taki sposób, aby dowieźć na miejsce jak najwięcej pasażerów. Tych ostatnich zresztą jest bardzo łatwo zgubić (na szczęście to same pluszaki).

snuggletruck2

Do zabawy oddano nam kilkadziesiąt poziomów o różnych stopniach trudności. Na dodatek gra oferuje możliwość utworzenia własnych poziomów i grania w poziomy udostępnione przez innych graczy!

snuggletruckeditor

 

Mamy zatem kolejną sposobność do wyjęcia naszych PlayBooków z szuflady, przetarcia ich ściereczką i rozerwania się w jeden z długich jesiennych wieczorów. Snuggle Truck stworzyło studio Unity Games, a kosztuje ona jedynie 3 złote. Miłej zabawy!

Pobierz Snuggle Truck dla tabletu BlackBerry PlayBook

  • DamiBB

    To jedynie do czego nadaje się Playbook.Sam się zastanawiam przez balansowanie firmy na krawędzi PlayBook obecnie jest dla Blackberry dzieckiem zapomnianym i niechcianym. ;-(

    A tak niewiele brakowało aby ujednolicili OS z 2.1 do 10

    • Wojciech Krzeczek

      Pewnie tak, ale przy najmnjej moje dziecko ma radochę!