Znalezione w BlackBerry World: Podcasts To Go

Jakub Hajost
10.11.2013

Wbrew obiegowym opiniom w BlackBerry World znajduje się naprawdę duża ilość wspaniałych aplikacji (wśród oceanu przeciętnych, jak i w sklepach innych platform). Można znaleźć na przykład natywną aplikację, której jakoś nikt nie zauważył, a szkoda, bo działa i wygląda rewelacyjnie. Takim znaleziskiem jest Podcasts To Go.

Podcasts To Go to doskonała aplikacja do znajdowania, pobierania i odsłuchiwania podcastów. Całkiem sprawnie znajduje również rodzime audycje.

PodcastsToGo-wyszukiwanie

Pierwsze, co rzuca się nam w oczy, to ciemna kompozycja, która doskonale wygląda zarówno na BlackBerry Z10, jak i na Q10 (przy czym ten ostatni oszczędza dzięki niej energię). Po odnalezieniu interesującego nas kanału, możemy go zasubskrybować.

PodcastsToGo-subskrypcje

Najpierw warto zapoznać się z preferencjami dostępnymi po przejechaniu palcem od górnej ramki. Możemy tam ustawić:

 • Czy odcinki mają być usuwane po odsłuchaniu
 • Czy pobieranie ma się odbywać wyłącznie w zasięgu wifi, czy nie
 • Czy zapisywać odcinki na karcie SD

Następnie możemy przejść do pobierania. Podcasts To Go pozwala nam pobierać wszystkie odcinki, podzielić się linkiem, lub linkiem i opisem podcastu, oraz zaznaczyć wszystkie jako pobrane. Te opcje dostępne są w menu bocznym.

PodcastsToGo-menuboczne

Dodatkowo, po przytrzymaniu palcem dłużej jednego odcinka, pojawia się jeszcze jedno menu, w którym możemy pobrać, zaznaczyć jako nowy i zaznaczyć jako pobrany właśnie przytrzymany odcinek.

PodcastsToGo-menupotapandhold

Warto zaznaczyć, że aplikacja obsługuje skróty klawiaturowe w BlackBerry Q10 i Q5, co ułatwia nieraz poruszanie się po listach odcinków (spacja, shift + spacja, T, B).

PodcastsToGo-pobieranie

Po pobraniu wybranych przez nas odcinków, lub całych podcastów, możemy je odsłuchać we wbudowanym odtwarzaczu. Wspiera on przyciski multimedialne – to w końcu natywna aplikacja.

PodcastsToGo-odtwarzacz

Podcasts To Go jest dostępne w BlackBerry World za darmo, ale gorąco zachęcamy do wspierania dewelopera dotacjami, ponieważ Tomáš Hubálek wykonał kawał świetnej roboty. Aplikacja jest kompatybilna z wszystkimi smartfonami BlackBerry 10, a żeby się przekonać, jak dobrze działa, wystarczy, że skorzystacie z poniższego linku.

Pobierz Podcasts To Go dla BlackBerry 10

 • Kadafi Yaki

  Jak dla ” mnie ” najlepsza aplikacja na BB10 jest Feed Minder a bezpłatna jej siostra to RSS Savvy 🙂 to jest bardzo fajna aplikacja 🙂 ale nie był bym sobą jeśli bym nie przetestował to co mi proponuje BBNews po za grami bo to mnie nie interesuje wole aplikacje które mi pomagają w codziennym życiu 🙂

  • Itam

   Co tam jeszcze masz w „SWOJEJ ZBIORZE” ? 😀
   Nie żebym się czepiał. Nic a nic. 😉
   Pytam poważnie.

   • Kadafi Yaki

    Ochrona Haseł
    Feed Minder
    Skype
    GG
    Whats App
    Podcast To Go
    Email For G. Gmail
    IntouchApp Contacts
    Safe Box Free
    Greeting Land
    Data Check Pro
    Shourtcut Creator
    Docu Shortcut
    Evernote
    Trackpad Editor
    Workahol
    BBForum
    Wallpapers Sky
    Business Ringtone
    Message Ringtone
    ReaditNow
    Beautiful Wallpapers
    Qr Scanner
    Battery Charger
    Fancy Tran
    Ringtone
    Sms Ringtone
    Navita Translator
    Speed Dial
    Blackberry Bridge

    i kiedyś RSS Savvy 🙂

 • Sebastian

  wlasnie obsluga podcastow to jest cos czego mi brakuje w moim 9900, szukalem w BB World, ale nic ciekawego nie znalazlem, wiec slucham sobie na calkiem innym owocu niz jezyna 😉

  • jakubhajost

   Podtrapper! Tego na 9900 używam 😉