WIDOK:
Komentarzy: 33
Łukasz Libisz

30.07.2014

CascaRun

Lato zachęca do uprawiania sportów. Jest również bodźcem do zrzucenia zbędnych kilogramów, które magazynujemy od świąt.

Podziel się
Komentarzy: 23
ITAM

29.07.2014

Blackberry przejmuje SECUsmart GmbH.

BlackBerry zawarło dzisiaj umowę nabycia firmy SECUsmart GmbH, lidera w dziedzinie bezpiecznych usług głosowych, szyfrowania danych oraz rozwiązań anty-podsłuchowych dla rządów, organizacji, przedsiębiorstw i dostawców usług telekomunikacyjnych w Niemczech i za granicą.

Podziel się
Komentarzy: 17
ITAM

29.07.2014

BlackBerry Guardian

Smartfony BlackBerry od lat słyną z dwóch rzeczy: najlepszych klawiatur fizycznych i bezpieczeństwa. Jednym z ciekawszych przykładów dbania o nasze bezpieczeństwo jest program BlackBerry Guardian, który w celu zapewnienia rygorystycznego poziomu ochrony systemu operacyjnego BB10, wykorzystuje połączenie automatycznej i ręcznej, kompleksowej analizy aplikacji.

Podziel się
Komentarzy: 42
Artur Patnaik

26.07.2014

BlackBerry Porsche Design P’9983 oraz Z3 LTE jeszcze w tym roku

Od dawna wiedzieliśmy, że odmiana  telefonu Q10 w serii Porsche jest w planach, ale nie wiadomo było czy w związku z likwidacją projektów takich jak Z5 lub Kopi, BlackBerry nie zrezygnuje z współpracy z grafikami z Porsche Design. Wygląda jednak na to, że smartphone’y z ekskluzywnej serii sprzedają się na tyle dobrze, że w tym roku […]

Podziel się
Komentarzy: 19
Artur Patnaik

23.07.2014

Nowa odsłona portalu dla sprzedawców z BlackBerry World

BlackBerry pomimo nowej umowy z Amazon na wsparcie dla sklepu AppStore nie porzuca programistów chcących tworzyć natywne aplikacje, które są skrojone na miarę dla BlackBerry 10. Właśnie ogłoszono przemodelowanie portalu dla sprzedawców aplikacji z BlackBerry World. Platforma dla sprzedawców ma pozwolić na łatwiejsze zarządzanie produktami, być bardziej efektywną i przyjazną dla wzroku.

Podziel się
Komentarzy: 52
Artur Patnaik

23.07.2014

BlackBerry Passport w białej odsłonie po raz pierwszy na zdjęciu

    Do tej pory mogliśmy podziwiać BlackBerry Passport tylko w kolorze czarnym. John Chen w dniu ukazania światu najnowszego urządzenia od BlackBerry zapowiedział, że telefon pokaże się w dwóch wersjach kolorystycznych. Czarną podziwialiśmy już wiele razy, a dopiero teraz widzimy jak wygląda w wersji białej.

Podziel się
Komentarzy: 14
Łukasz Libisz

21.07.2014

iGrann Pro – Instagram z obsługą HUB-a

Instagram to fotograficzny serwis społecznościowy, który jest dobrze znany użytkownikom systemów iOS i Android. Posiadacze terminali BlackBerry mogą również cieszyć się dostępem do tego serwisu za pomocą iGrann, natywnego klienta instagram na BlackBerry.

Podziel się