BBM Meetings dostępne! Znamy cenę i szczegóły

Artur Patnaik
Artur Patnaik
13.11.2014

BlackBerry nie przestaje zaskakiwać. Podczas konferencji BES 12 oficjalnie poznaliśmy cenę i informacje o sposobie działania aplikacji BBM Meetings.

Najważniejszą informacją jest fakt, że BBM Meetings to prawdziwie multiplatformowe rozwiązanie, które możemy zainstalować nie tylko na naszych telefonach z systemami BlackBerry10, Android, iOS, ale także na komputerach z Windowsem lub Mac.

slide_0066

 

Nowe rozwiązanie pozwala użytkownikom na prowadzenie konferencji mobilnych w dowolnym miejscu na świecie. Bez względu na urządzenie, które mamy pod ręką możemy podzielić się z uczestnikami swoimi pomysłami, a nawet przedstawiać całe prezentacje.

Kluczowe możliwości BBM Meetings:

  • Planowanie spotkań w dowolnym momencie: Meetings pozwala na zaplanowanie spotkania w kalendarzu gospodarza jak i uczestników. Zapraszać można poprzez BBM albo e-mail.
  • Czat BBM zmienia się w spotkanie za pomocą jednego przycisku. BBM Meetings pozwala szybko zmienić czat z jedną lub wieloma osobami, a nawet połączenie głosowe w spotkanie BBM w kilka sekund.
  • Zadzwoń, odbierz i rozmawiaj: spotkania BBM są proste i szybkie w obsłudze. Gdy przychodzi czas na spotkanie telefon dzwoni tak, jak przy połączeniu głosowym i od razu użytkownik dołącza do konferencji.
  • Dostępność wszędzie: możliwość dołączania bez względu na miejsce i urządzenie. BBM Meetings pozwala na dzielenie się ekranem, dokumentami, prezentacjami i plikami ze wszystkimi uczestnikami spotkania, bez względu na to czy mają telefon z BlackBerry, Androidem, iPhone’a czy komputer z Windowsem lub systemem Mac.
  • Zarówno dźwięk, jak i obraz podczas spotkań jest przesyłany w jakości HD, a w jednym spotkaniu może uczestniczyć aż 25 osób na raz. Każdego z uczestników można wyświetlić na pełnym ekranie, a także przejść do widoku galerii uczestników.

Ceny BBM Meetings rozpoczynają się od $12/miesiąc, a aplikacja jest dostępna już od teraz.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: BBMmeetings

Pobierz aplikację BBM Meetings z BlackBerry World