Możliwa do zrealizowania wizja BlackBerry ‚Kein’, jako BlackBerry Passport od Porsche Design?

Dominik Jonatowski
Dominik Jonatowski
17.03.2015

Podczas Mobile World Congress 2015 mogliśmy przeczytać nieoficjalnie o tym, że BlackBerry planuje w tym roku wypuścić 4 telefony. BlackBerry Leap, który został zaprezentowany już oficjalnie, więcej informacji tutaj, wyczekiwany przez wielu następca Tourch, czyli połączenie dużego, podłużnego ekranu z wysuwaną klawiaturą został uchwycony na video tutaj, kolejne urządzenie z fizyczną klawiaturą oraz tajemnicze urządzenie o kodowej nazwie Keian.

O wzruszającej historii, która idzie w parze z tajemniczym modelem Porsche Design, mogliście przeczytać tutaj. Nie wiadomo jeszcze jakim modelem BlackBerry, będą inspirować się projektanci ze studia Porsche Design, tworząc nowy, luksusowy model. Jedno jest pewne, na pewno będzie to kolejny wyjątkowy model. Waszym zdaniem, który z ostatnich modeli kanadyjczyków, nadaje się najbardziej do tego projektu? Czy zgodzicie się ze mną, że powinien to być BlackBerry Passport?

Użytkownik Ziro1 z forum CrackBerry.com zaprezentował koncept takiego rozwiązania. Moim zdaniem, byłoby to świetne połączenie wyjątkowego modelu, jakim bez dyskusji jest właśnie BlackBerry Passport, w jeszcze bardziej wyjątkowym „opakowaniu” od Porsche Design. Dyskutować o tym możemy do czasu oficjalnych informacji i do tego właśnie zachęcam pod wpisem, jakie jest wasze stanowisko w tej sprawie?

Passport-Porsche-02_1
Jak już jesteśmy przy Porsche Desing, chciałbym zaprosić osoby, które jeszcze nie widziały odświeżonej wersji P’9983 do tego wpisu.

 • Jakub Płuska

  Z tylu powinien być skórzany i będzie bajka 🙂

 • Martin 

  Chce takiego, płacę jak za prezydenta :d

  • Vitno

   Memory… Find…

   -Siara!

   I wszystko jasne 😀

 • aastelix

  Ja nie zauważam jakiejś większej różnicy do „tradycyjnego” Passporta.
  Będzie kosztował majątek, ale jak ktoś ma kasę to dla większego lansu czemu nie.

 • Krzysztof Dmytrów

  Dla kogoś, kto nie ma co zrobić z pieniędzmi, sprzęt w sam raz ;).

 • Kaczmarek Adam

  Ta pierwsza koncepcja jest naprawdę dobra ale zwykły kwadrat poniżej to tylko Zmiana logówki i tylniej klapki jak dla mnie nie wygląda, ani trochę bardziej prestiżowo od Passporta.
  Swoja drogą Passport ma wyjątkowo dobry wygląd. Nie przepadam za ostrymi krawedziami ale Passport (i ten od AT&T) cechują się naprawdę ładnym wyglądem. Czuć prestiż.

  • Kadafi Yaki

   Tez mi się podoba ten od AT&T zaokrąglonymi krawędziami wygląda naprawdę dobrze 🙂

 • Krzysztof Kałębasiak

  Dla mnie idealny bylby BB wielkosci Passporta bez klawiatury.