Webcast o budowaniu bezpiecznych aplikacji biznesowych na Androida

Łukasz Libisz
Łukasz Libisz
07.05.2015

Developerzy zainteresowani budowaniem bezpiecznych aplikacji biznesowych powinni zwrócić uwagę na webcast BlackBerry, który odbędzie się 21 maja 2015 roku.

Tworzenie aplikacji biznesowych może być sporym wyzwaniem, ponieważ aplikacje biznesowe to coś więcej niż tylko zwykły kod. Programy te wykorzystują własną przestrzeń, która nie jest do końca bezpieczna, a mimo to łączą się z siecią korporacyjną, co może doprowadzić do wycieku poufnych danych. Zatem ważne jest, aby aplikacje biznesowe były odpowiednio zabezpieczone i działały w oparciu o polityki bezpieczeństwa działów IT.

Na webcast będzie również prezentacja obecnych trendów, filarach rozwoju aplikacji dla przedsiębiorstw, jak również przedstawienie w jaki sposób BlackBerry Enterprise Service 12 (BES12) zapewnia  najbardziej bezpieczny i elastyczny sposób zarządzania aplikacjami z Androida na urządzeniach (smartfonach, tabletach) z systemem operacyjnym Android, niezależnie od tego jak korporacja wybierze zarządzanie  urządzeniem (urządzenie do pracy, Samsung KNOX, czy Secure Work Space).

Wraz ze startem projektu firmy Google „Android do pracy” (Android for Work), zainteresowanie taką koncepcją z pewnością będzie wzrastać. Warto więc wykorzystać sytuację i uznać konferencję za dobry początek do tworzenia bezpiecznych aplikacji. Nie czekaj. Zarejestruj się teraz.

 

Żródło: CrackBerry