Aktualizacja do BBOS 10.3.3 – kiedy i co nowego?

Adrian Wilczek
Adrian Wilczek
21.03.2016

No właśnie, kiedy i co nowego otrzymają nieugięci posiadacze urządzeń BlackBerry serii 10, którzy po ostatnich informacjach i poczynaniach tej firmy dalej oczekują na coś nowego w systemie BB10? Nikt nie wie, co planuje CEO i wydaje się, że to nie będzie nic spekularnego, nowego i innowacyjnego. Wiadomo natomiast, że aktualizacja tego systemu operacyjnego będzie miała niebawem swój wyciek lub od razu zostanie wysłana wszystkim użytkownikom.

Software’owa wersja 10.3.3.293, która została zauważona na PTCRB została już zatwierdzona pod kątem uzyskania certyfikatu NIAP i chyba to by było na tyle. Nie ma żadnych informacji, ani żadnych przecieków potwierdzających nowe funkcje w nadchodzącej poprawce systemowej. Czarny HUB to jedna z propozycji, która powtarza się już od początku 10.2.x i dalej nic się z tym nie ruszyło. Jedynie „poprawa” dotychczasowej spójności działania podstawowych aplikacji i modułów może być choć trochę wiarygodna, bo zawsze z nimi były problemy po aktualizacjach.

1

Widocznie najważniejszym celem dla BlackBerry jest bezpieczeństwo swojej platformy niż sprostanie potrzebom użytkowników. Ja się już niczego nowego nie spodziewam, a Wy?