Amazon odświeża swoje najpopularniejsze czytniki

Dominik Jonatowski
Dominik Jonatowski
23.06.2016

Niedawno mogliśmy w końcu poznać najnowszy czytnik od Amazon, który zaskoczył nie tylko wyglądem, ponieważ znacząco różni się od pozostałych, ale również ceną, a wczoraj odświeżone zostały starsze modele.

Kindle jest bez wątpienia liderem na rynku czytników ebooków. Dodatkowo rozpiętość cenowa jest tak duża, że każdy znajdzie coś na swoją kieszeń. Nie potrzebujesz podświetlenia w czytniku? Kupujesz Kindle 7 Touch. Cenisz sobie możliwość doświetlenia ekrany, ale nie chcesz wydawać fortuny (jak na czytnik) wybierasz Kindle Papwer White. Masz więcej gotówki i chcesz mieć czytnik premium? Wybierasz Voyage lub Oasis. Znudziła Cię czarna obudowa? Nie ma problemu, od teraz możesz zamówić czytnik w białej odmianie.

Zmiany dotknęły modele Kindle 7 Touch oraz Paper White III, czyli najbardziej popularne modele. Droższy z nich, w wersji białej był już wcześniej dostępny, ale wyłącznie w Azji, aż do teraz, bowiem od 7 lipca będzie wysyłany na terenie Europy. Dodatkowo starszy model będzie lżejszy, smuklejszy oraz zostanie wyposażony w większą pamięć operacyjną (512 mb).

Ceny pozostają te same, czyli 79,99$ za Kindle 7 Touch wysyłany od 7 lipca oraz 119,99$ za Papwer White III wysyłany od 30 czerwca. Możecie skorzystać z Amazon.de i darmowej wysyłki do Polski pod tym linkiem.