Nowa aplikacja od Pebble, cały czas stawiają na zdrowy tryb życia!

Dominik Jonatowski
Dominik Jonatowski
13.06.2016

Osoby, które zdecydowały się na zegarki Pebble nie mają powodów do narzekań, jeśli chodzi o aktualizacje czy dodawanie nowych funkcji. Kierunek obrany przez Pebble jest już znany chyba przez wszystkich – fitness i zdrowy tryb życia.

Dzięki ostatnim aktualizacjom uzyskaliśmy między innymi aplikację, w której znajduje się analiza naszej aktywności oraz snu (w zakładce Health w smartphone), poprawę algorytmów naliczania kroków i badania snu, nową aplikację Pogoda, a teraz…IMG_0419… otrzymaliśmy aplikację, która ma badać nasze samopoczucie, podczas wykonywanych czynności na co dzień. Co godzinę otrzymujemy powiadomienie z aplikacji, aby uzupełnić dane dotyczące naszego samopoczucia, miejsca w którym się znajdujemy oraz poziomu energii temu towarzyszącemu.

Po tygodniu otrzymamy raport jak rzeczy, które robimy w ciągu dnia wpływają na nasze samopoczucie. Dzięki temu będziemy wiedzieli, gdzie i podczas jakiej czynności, w której części dnia czujemy się najlepiej. Zaangażowanie naukowców ze Stanford Unuversity’s Mobilize Research Center ma sprawić, że podane raporty będą bardzo dokładnie i pomogą nam w prowadzeniu zdrowego trybu życia.

Zmiana algorytmów czy aktualizacje zwiększające możliwości aplikacji fitness, to przygotowanie dla nowej odsłony zegarków Pebble z pomiarem tętna oraz Pebble Core. Pozostało jeszcze 16 dni do końca kampanii na kickstarterze promującej nowe modele, a na koncie mają zebrane już blisko 11 mln dolarów.