Zadbaj o swój smartfon z nowymi produktami od 3MK

BBSklep
BBSklep
20.07.2016

Kolejny dzień to kolejne akcesoria dla Waszych smartfonów dostępne w naszej ofercie. 

3mk touch id camera coverTym razem trafiły do nas bardzo ciekawe rozwiązania dedykowane posiadaczom smartfonów od Apple. Aluminium Camera Protective Ring i Touch ID Button to specjalne akcesoria, które ochronią przed zarysowaniem odpowiednie elementy iPhone’a. Osłonka do Touch ID (odpowiednio w wersji black lub white) przeznaczona jest oczywiście do wszystkich modeli, które posiadają czytnik linii papilarnych, czyli iPhone 5S/6/6S/6+/6S+, a aluminiowa ramka do aparatu pomoże zachować wystający obiektyw z modeli 6/6s/6+/6S+ w idealnym stanie.

Obie osłonki dostępne już w naszej ofercie w cenie 11,99zł:

Touch ID White | Touch ID Black

Camera Protective Ring 6/6S | 6S/6S Plus

3mk blackberry cleanKolejną nowością jest zestaw czyszczący, który zawiera żel o pojemności 50ml oraz sciereczkę z mikrofibry. Zestaw pozwala na dokładne wyczyszczenie naszej elektroniki – od smartfona po telewizor. Efekty są naprawdę zadowalające, a mój laptop z dotykowym ekranem, który bardzo szybko się palcuje doczyściłem w mniej niż minutę.

Care Set 3MK już w naszej ofercie w cenie 29,99zł.
3mk lenovo clean

Tak proste akcesoria zdecydowanie przydadzą się każdemu, więc jeśli jesteście zainteresowani zakupem zapraszamy na BBSklep.pl.