Lana Del Rey z piosenką o komunikatorze

Artur Patnaik
Artur Patnaik
16.08.2016

Popularna piosenkarka Lana Del Rey nieustannie szuka inspiracji do tworzenia nowych utworów, ale całkiem sporo z jej nawet gotowych prac nie trafia ostatecznie do wydawanych albumów. Wśród ostatnich takich piosenek wyciekła jedna szczególnie ciekawa ze względu na jej tematykę – jak już się domyślacie, chodzi o BlackBerry Messenger.

Utwór został opracowany w 2011 roku, ale światło dzienne ujrzał dopiero teraz. Współproducent Penguin Prison wspomniał o tym w wywiadzie dla FILTER Magazine: „Przyszła do mnie i pracowaliśmy nad nową piosenką jakiś czas temu. Nazwała ją BBM Baby, więc domyślam się, że chodziło o jej BlackBerry Messenger.” 

Uwaga – utwór jest naprawdę chwytliwy 

Marka BlackBerry i ich Messenger przez lata miała spory wpływ na mnóstwo celebrytów, którzy wielokrotnie wspominali o tym jak uwielbiają produkty kanadyjskiej firmy. W utworach muzycznych o BBM wspominały takie gwiazdy jak Baby Bash, Fabolous, Jay-Z, Joell Ortiz i wiele innych. Miejmy nadzieję, że komunikator jeszcze wiele razy pozytywnie wpłynie na kreatywność i produktywność użytkowników.

Źródło: CrackBerry