Nikt tak nie będzie tęsknił za Boldem jak…Kim Kardashian

Artur Patnaik
Artur Patnaik
07.08.2016

Historia celebrytki, która nie może się rozstać ze smartfonem kanadyjskiej marki powraca. Gwiazda, która wielokrotnie podkreślała, że Bold jest przedłużeniem jej ręki, tym razem podzieliła się ze światem na twitterze, że w środę ten 5-letni model odmówił jej już posłuszeństwa i padł. Niektórzy nawet jej przysyłali kondolencje po tym ogłoszeniu.

36E873CE00000578-3725709-image-m-9_1470416342301

Zadała jeszcze pytanie na co go wymienić, bo choć czuła, że ten dzień kiedyś nadejdzie i była na to przygotowana, to wciąż nie wie co zrobić dalej: czy wybrać kolejne BlackBerry, czy może porzucić markę i zdecydować się na Samsunga? Rozważa też wyposażenie się w 2 iPhone’y, gdyż ze względu na różne sieci potrzebuje mieć 2 telefony u różnych operatorów.

Choć nasz ulubiony producent smartfonów ostatnimi laty nie ma się najlepiej, dobrze wiedzieć, że nie tylko my będziemy patrzeć z sentymentem na tak wyjątkową markę – w końcu przed dominacją Apple na rynku to właśnie BlackBerry było najgorętszym towarem na rynku, którym chwaliły się wszystkie gwiazdy. Czasy się jednak zmieniły, ale miejmy nadzieję, że stawiając na wysoki poziom bezpieczeństwa swoich urządzeń, firma ta jeszcze nie raz nas pozytywnie zaskoczy. Choć osobiście nie mam zamiaru żegnać się jeszcze z telefonami BlackBerry, a losów Kim na bieżąco nie śledzę, to trzeba przyznać, że celebrytka się naprawdę przejęła stratą smartfona: