Aktualizacja Aparatu BlackBerry dla Androida z bardzo użyteczną funkcją

Artur Patnaik
Artur Patnaik
23.09.2016

Najnowsza aktualizacja aplikacji Aparat BlackBerry trafiła właśnie do sklepu Google Play.

W nowej wersji doczekaliśmy się przede wszystkim usprawnień działania i eliminacji różnych błędów, ale z pewnością najbardziej odczuwalną zmianą jest możliwość aktywacji latarki w trakcie robienia zdjęć.

PRIV i DTEK50 od teraz pozwolą na stałe doświetlenie otoczenia przy wykonywaniu zdjęć – szczególnie przy kompletnej ciemności będziemy mogli teraz łatwiej wyostrzyć zdjęcie dzięki opcji stałego doświetlenia. Biorąc pod uwagę, że DTEK50 posiada także subtelną diodę doświetlającą z przodu to funkcja okaże się szczególnie przydatna jeśli panie zapragną poprawić makijaż w nocy – DTEK50 świetnie się do tego sprawdzi. 

20160923_211109

 • Rado

  Przepraszam ale w dzisiejszych czasach to nie tylko panie poprawiają sobie makijaż, panowie także…(czego przykład mieliśmy ostatnio w sieci) :):):)

  • Michał Borys

   To, że jeden osobnik takie cuda wyprawia to nie znaczy, że to norma 😀

  • aro

   Tzn? Rozwiń proszę, bo nie oglądam TV.

   • Rado

    Ostatnim czasem krążył w sieci filmik z malującym się mężczyzną, ale jako że nie jestem zainteresowany tym tematem więc nie zagłębiałem się w treść. Widziałem tylko, że wywołał burzę wśród internautów. Ale to jak zawsze, w sieci każdy jest mocny w gębie. 🙂

    • aro

     Znak naszych czasów… Dzięki