BlackBerry Hub+ w Beta Zone zaktualizowane

Artur Patnaik
Artur Patnaik
08.09.2016

Jeśli uczestniczycie w programie BlackBerry Beta Zone to możecie już zaktualizować aplikacje „Usługi Hub+” oraz „Przeszukiwanie BlackBerry” (Device Search) w sklepie Google Play.

Wśród nowości dla Device Search znajdziemy wsparcie dla subskrypcji Hub+, dostępność dla urządzeń z Androidem od wersji Lollipop 5.0 wzwyż oraz listę sugestii instalacji innych programów z pakietu BlackBerry dla Androida, jeśli ich jeszcze nie zainstalowaliśmy. Dodatkowo obie aplikacje otrzymały naprawy znanych błędów i usprawnienia wydajności.

 • missed

  Kogo to obchodzi

  • Adam

   Akurat mnie tak

   • missed

    I nikogo więcej

 • Itam
  • OWC

   Jakby tylko dodali klawiature + Picture password. Wtedy jestem w stanie płacić. Ale za hub/kalendarz/kontakty tak sobie. (dla porównania mozna miec outlook itd)
   Passwordkeeper to apka rodem z OS7 dostępna tylko na słuchawce. Ja potrzebuje czegos zeby działało telefon + PC Tu z pomoca przychodzi KeePass. (swego czasu mialem nadzieje ze Blend dostanie opcje Passwordkeeper)

   • Itam

    Cały czas nad tym pracują i rozwijają wszystkie te aplikacje ,regularnie je aktualizując. Trzeba poczekać.

    Chen jakiś czas temu powiedział że chce znaleść sposób na zarabianie na smartfonach konkurencji (których jest na rynku setki milionów, albo i więcej) , i to właśnie będą robili. A swoje aplikacje będą tak rozwijali że prędzej czy później przyciągną one użytkowników androida. Bo ich cena jest bardzo korzystna.

    Nadal twierdzę, że Chen bardzo dobrze wie co robi….

    • LinekPark

     Niech te apki wszystkim udostępnią, bo jest bajzel. 1 ma X, A, D, a inny X, B, L(litery z czapy). Ja mam piracką klaw, a nawet gdyby była płatna, to bym zapłacił za nią. Czekam też na launcher, bo mnie intere, choć może nowy od googla mnie zadowoli. Hub niestety wymaga dodatkowych konfiguracji, nie dodaje nic już… :/