Jak sprawdzić statystyki klawiatury BlackBerry na Androidzie?

Artur Patnaik
Artur Patnaik
12.09.2016

Jedną z nowości wprowadzonych w ostatniej aktualizacji klawiatury BlackBerry jest zbieranie statystyk korzystania z aplikacji. Dzięki temu możemy sprawdzić z jakich funkcji korzystamy częściej, w tym autokorekty, przewidywania i emotikon.

Jak to sprawdzić?

Wystarczy przejść do ustawień, w sekcję Język, klawiatura, głos i tam wybrać Ustawienia klawiatury BlackBerry. Wtedy możemy wybrać opcje zmiany języka wprowadzania, korzystania z kilku języków jednocześnie, opcji dyktowania i właśnie dostępu do statystyk.

 • Bartosz

  ciekawa opcja … szkoda ,że w OS10 tego nie ma

 • Piotr Filipek

  Nie używasz emotek? 😛

 • Pafel

  Kolejny szpieg w androidzie po co to komu i gdzie on przesyła te informacje dalej.

 • Peter

  Posiadam classica I mam spory dylemat…który telefon wybrac… mam do sfinalizowania umowę I muszę wziąć telefon… co polecacie? Może być to dosłownie każdy telefon…iphone 7 blackberry DTEK50 I wiele wiele innych… choć szczerze wcale nie mam ochoty rozstawać się że swoim klasykiem… jest stary ale w zupełności spełnia swoją rolę… muszę wziąć jakiś telefon bo rozchodzi się o nowy abonament. Co polecacie?

 • Krzysztof Bogaczewski

  Cześć , nie mam dtek50 tylko lg G5 i wykupione subskrypcje na uslugi blackberry hub+ ale nie widzę w niej klawiatury… Czy ktoś wie jak i czy mogę zainstalowac ta klawiature na android 6.0.1 może z jakiegoś innego źródła?