Jeśli masz PRIV z sieci AT&T to otrzymasz aktualizacje bezpośrednio od BlackBerry

Artur Patnaik
Artur Patnaik
17.10.2016

PRIV to z pewnością nie był telefon dla wszystkich, ale większość jego wad związana była bezpośrednio z jego ceną, która znajdując się na takim poziomie powinna absolutnie powalać wydajnością, jak i jakością wykonania, a właśnie w tych kwestiach do ideału brakowało.

Mimo wszystko PRIV do dziś uważam za jedną z najciekawszych pozycji na rynku, która dostępna w bardziej przystępnej cenie jest warta każdej wydanej złotówki (kto nie wierzy zapraszam do recenzji innych polskich portali 🙂 ) 

Niedawno na rynku amerykańskim można było nabyć PRIVa w bardzo atrakcyjnej cenie – 300 dolarów, czyli nieco ponad 1200 zł. Nie trzeba chyba mówić, że wiele osób się na niego wtedy skusiło bez chwili zastanowienia, a najlepszym tego dowodem były liczne aukcje na polskich portalach aukcyjnych.

Niestety, ale z niewiadomych przyczyn amerykański PRIV z AT&T w pewnym momencie przestał otrzymywać aktualizacje, ale jak donosi portal CrackBerry posiadacze tych wersji nie muszą się już martwić – od dziś każda nowa aktualizacja będzie wysyłana bezpośrednio od serwerów BlackBerry zgodnie z opracowaną przez nich możliwością publikowania oprogramowania z pominięciem operatora.

Poprzednio w BBNews.pl:

Październikowa aktualizacja beta dostępna dla BlackBerry PRIV

[Artykuły czytelników] BlackBerry PRIV: telefon (nie)idealny

Androida da się lubić – drugie podejście do BlackBerry PRIV