Bardzo duże przeceny w sklepie Blackberry z okazji Black Friday

Grzegorz Dudek
Grzegorz Dudek
21.11.2016

Black Friday zbliża się wielkimi krokami i kolejne sklepy oraz producenci zaczynają informować o przygotowanych z tej okazji promocjach. Jeśli macie w planach zakup nowego urządzenia od Blackberry to ta informacja może przyspieszyć Waszą decyzję. Oficjalny sklep Blackberry przygotował z okazji Czarnego Piątku naprawdę ciekawe propozycje.

Znacznych obniżek cen doczekały się prawie wszystkie urządzenia znajdujące się w ofercie Kanadyjczyków. Niestety promocje ominęły najnowszego flagowca od Blackberry, czyli Dtek’a 60. Biorąc pod uwagę, że ten model dopiero niedawno pojawił się na rynku, można zrozumieć taką decyzję.

Spójrzmy o ile Blackberry postanowiło obniżyć ceny oferowanych modeli.

DTEK 50 – 299$ -> 229$
Priv – 649$ -> 299$
Passport Silver Edition – 549$ -> 299$
Passport – 499$ -> 249$
Leap – 199$ -> 159$

Muszę przyznać, że przygotowane przez Kanadyjczyków promocje możemy uznać za więcej niż atrakcyjne. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość zakupu Blackberry Priv ponad 50% taniej.
Jeśli wciąż zastanawiacie się nad zakupem tego modelu to lepsza okazja może się szybko nie nadarzyć. Oczywiście oficjalny sklep Blackberry nie jest dostępny w Polsce, więc musicie skorzystać z pomocy mieszkającej lub przebywającej za granicą rodziny czy znajomych.

Czy dzięki tej promocji nowa jeżynka już wkrótce znajdzie się w Waszych rękach?

źródło: store.shopblackberry.com