Android 7.1.1 dla Galaxy S7 już/dopiero w styczniu

Grzegorz Dudek
Grzegorz Dudek
30.12.2016

Samsung Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge to jedne z najlepszych smartfonów na rynku. Posiadają wiele wyróżniających cech, które skradły serca milionom klientów na całym świecie. Warto wspomnieć o świetnym aparacie, niesamowitym ekranie, wodoodporności czy zakrzywionym wyświetlaczu w większym modelu. Jeśli jesteście właścicielami smartfona z rodziny Galaxy S7, to mam dla was bardzo dobrą wiadomość.

Samsung poinformował właśnie, że program beta testów Androida 7.0 Nougat zakończy się 30 grudnia o północy. W ostatnim czasie Koreańczycy udostępnili pięć wersji beta, nowego systemu. Samsung podziękował też wszystkim za udział w beta testach.
Najważniejszą informacją jest jednak to, że koreański gigant planuje udostępnić nową wersję systemu w styczniu. Co ciekawe urządzenia z rodziny Galaxy S7 zostaną zaktualizowane od razu do Androida 7.1.1. Taka informacja cieszy, gdyż flagowiec Koreańczyków, wreszcie będzie pracował na najnowszej wersji systemu Android.

A Co Wy sądzicie polityce aktualizacyjnej Samsunga? Jesteście zadowoleni z obecnego stanu rzeczy? A może uważacie, że kolejne wersje sytemu Android powinnny być udostępniane szybciej? Zapraszam do komentarzy.

źródło: sammobile.com

 • aastelix

  Jestem uczestnikiem beta testów i mogę napisać, że siódemka prezentuje się ładnie. Zarówno sam system jak i nakładka od Samsunga.
  Testy trwały tyle ile trzeba. Między 7.0.1 a 7.1.1 nie będzie praktycznie żadnej różnicy. Kwestia paru bajerów i ficzerów.

  • civil

   a jaka jest zauważalna różnica pomiędzy 7 a 6 — dla użytkownika BB 10 , zniesmaczonego DTEK50?

   • aastelix

    Szczerze? Dla mnie głównie wizualna i lepsze zarządzanie energią. Dodatkowo system działa nieco szybciej. Fachowcy pewnie wyliczą znacznie więcej zmian.

 • PRO3

  najgorsze u Samsunga jest to, że pomimo zakończenia prac, użytkownicy urządzeń w różnych krajach dostają aktualizację w innym czasie. może być to rozciągnięte nawet na 6-8 miesięcy, co jest aż śmieszne. 😉

 • Marcin Dudkowski

  Przyglądam się rozwojowi systemu z pod logo robocika z wnioskiem co następuje. Strasznie dużo tych wersji aby czy nie za dużo. Wiem że to koło młyńskie aczkolwiek czy potrzebne to nie wiem jeno ciągle coś wciskają na siłę. Nowsze za wsze było wrogiem dobrego.

  • civil

   lepsze – wrogiem dobrego ;D