Android 7.1.1 dla Galaxy S7 już/dopiero w styczniu

Grzegorz Dudek
Grzegorz Dudek
30.12.2016

Samsung Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge to jedne z najlepszych smartfonów na rynku. Posiadają wiele wyróżniających cech, które skradły serca milionom klientów na całym świecie. Warto wspomnieć o świetnym aparacie, niesamowitym ekranie, wodoodporności czy zakrzywionym wyświetlaczu w większym modelu. Jeśli jesteście właścicielami smartfona z rodziny Galaxy S7, to mam dla was bardzo dobrą wiadomość.

Samsung poinformował właśnie, że program beta testów Androida 7.0 Nougat zakończy się 30 grudnia o północy. W ostatnim czasie Koreańczycy udostępnili pięć wersji beta, nowego systemu. Samsung podziękował też wszystkim za udział w beta testach.
Najważniejszą informacją jest jednak to, że koreański gigant planuje udostępnić nową wersję systemu w styczniu. Co ciekawe urządzenia z rodziny Galaxy S7 zostaną zaktualizowane od razu do Androida 7.1.1. Taka informacja cieszy, gdyż flagowiec Koreańczyków, wreszcie będzie pracował na najnowszej wersji systemu Android.

A Co Wy sądzicie polityce aktualizacyjnej Samsunga? Jesteście zadowoleni z obecnego stanu rzeczy? A może uważacie, że kolejne wersje sytemu Android powinnny być udostępniane szybciej? Zapraszam do komentarzy.

źródło: sammobile.com