W końcu są! Można zamawiać nowe słuchawki od Apple

Dominik Jonatowski
Dominik Jonatowski
13.12.2016

Od zapowiedzi nowych słuchawek od Apple, które miały debiutować w październiku minęło już trzy miesiące, a niedawno trafiły do nas informacje, jakoby AirPods miały wyjść dopiero w przyszłym roku. Po początkowych problemach w końcu się udało i możesz już je zamawiać.

Na łamach BBNews pisaliśmy już o tych słuchawkach i obawach, które towarzyszą podczas ich zakupu. Jak łatwo zauważyć, obawy o których pisał Artur są zdecydowanie uzasadnione. Brak możliwości namierzania ich, przy konstrukcji AirPods jest znaczącym minusem tych słuchawek. Tym bardziej, że słuchawki Apple słyną z tego, że bardzo łatwo wypadają z uszu. W odpowiedzi na to, sam Tim Cook zabrał głos i powiedział, że powodem tego jest okablowanie, które nie występuje w najnowszej serii. Czy CEO Apple ma rację? Sprawdźcie sami:

Według producenta, czas pracy na jednym ładowaniu ma starczyć na 5h słuchania muzyki bez przerwy z dodatkowymi 24h poza zasilaniem dzięki etui, które doładowuje je jak są w środku. Oprócz tego, wystarczy zaledwie 15min ładowania, aby cieszyć się kolejnymi 3h słuchania muzyki.

Ciekawą funkcją jest to, że w momencie wyjęcia ich z etui, automatycznie łączą się z wcześniej sparowanym urządzeniem, a dzięki czujnikom w momencie wyjęcia ich z uszu automatycznie zatrzymają piosenkę i ponownie włączą ją, jak wsadzimy je z powrotem. Czy mając na uwadze wszystkie za i przeciw, warte są swojej ceny?

W polskim Apple Store Online, słuchawki zostały wycenione na 799zł. Czas dostawy – 4 tygodnie.