Aktualizacja BlackBerry Hub+ Services wprowadza integrację z nowymi serwisami

Grzegorz Dudek
Grzegorz Dudek
11.01.2017

BlackBerry Hub to aplikacja, w której można zakochać się od pierwszego wejrzenia. Jeśli ktoś z Was jeszcze tego nie wie, to już wyjaśniam co oferuje nam ten program. BlackBerry Hub skupia wszystkie nasze wiadomości, maile, połączenia oraz powiadomienia z aplikacji w jednym miejscu. Dzięki temu z jednego miejsca możemy zarządzać całą naszą komunikacją. Osobiście muszę przyznać, że uwielbiam tą aplikację, choć funkcjonalność jej Androidowej wersji wciąż odbiega od tej przeznaczonej dla systemu BlackBerry 10. W wielu przypadkach podczas korzystania z Hub’a jesteśmy przenoszenia do osobnych aplikacji. Dzieje się to moim zdaniem zdecydowanie zbyt często. Uważam, że integracja BlackBerry Hub z innymi aplikacjami powinna być znacznie większa.
Cieszy jednak to, że Kanadyjczycy dbają o rozwój swoich usług przeznaczonych dla platformy Android i regularnie pojawiają się aktualizacje naprawiające błędy lub zwiększające funkcjonalność. W najnowszej aktualizacji BlackBerry Hub zostanie wzbogacony o integrację z serwisami WeChat oraz Line. Ta aktualizacja na pewno ucieszy użytkowników tych serwisow.
Obecnie aktualizacja jest jeszcze w wersji beta, ale już wkrótce powinna zostać udostępniona dla wszystkich. Niestety u mnie wciąż nie jest dostępna. A czy u Was już się pojawiła?
źródło: crackberry.com