„Dark Theme” w BlackBerry Hub dla Androida już/wkrótce dostępny

Grzegorz Dudek
Grzegorz Dudek
11.01.2017

Na ten dzień wielu z nas czekało bardzo długi czas. Przez różne portale i fora internetowe, zajmujące się tematyką BlackBerry, przewinęło się mnóstwo próśb i błagań skierowanych do Kanadyjskiego producenta. Mowa oczywiście o ciemnym motywie w aplikacji Blackberry Hub.
Zaledwie kilka godzin temu pisałem o aktualizacji Blackberry Hub+ Services dla systemu Android, która na razie znajduje się w wersji beta. Według dotychczasowych informacji wprowadza ona integracje z serwisami WeChat oraz Line, ale to nie jedyna nowość… Niestety aktualizacja jeszcze do mnie nie dotarła, ale szczęśliwcy, który już ją zainstalowali donoszą, że została wprowadzona możliwość wyboru ciemnego motywu, czyli legendarnego „Dark Theme”. Nasze prośby zostały więc wreszcie wysłuchane!

Aby aktywować ciemny motyw należy w aplikacji BlackBerry Hub przesunąć palcem w prawo, aby dostać się do menu. Następnie musimy trafić do ustawień, a później ustawień ogólnych. W zakładce „wyświetlacz”, po aktualizacji, powinna znaleźć się opcja „ciemny motyw”.

Czy „Dark Theme” kiedykolwiek trafi do aplikacji Hub przeznaczonej dla systemu BlackBerry 10? Tego niestety nie wiemy.

Kiedy tylko aktualizacja do mnie trafi to podzielę się z Wami screenami. A czy u Was jest już dostępna? Dajcie znać w komentarzach.

źródło: crackberry.com