Mobilny serwis Huawei Polska już na ulicach Warszawy

Dominik Jonatowski
Dominik Jonatowski
28.01.2017

Jeśli oceniacie producenta telefonów pod kątem jego obsługi oraz serwisu, to powinniście rozważyć produkty Huawei. Chiński producent wprowadza nie tylko coraz ciekawsze produkty na rynek, ale również wychodzi naprzeciw klientom, którzy potrzebują szybko serwisować swoje urządzenie. Od teraz będąc w Warszawie, możecie zamówić Service Trucka.

Serwis Truck jest wyposażony w taki sposób, aby na miejscu naprawić proste uszkodzenia telefonów, tabletów oraz laptopów. Dodatkowo, będziemy mogli wyposażyć się w nowe akcesoria do swojego urządzenia, zaktualizować oprogramowanie, a nawet zarchiwizować dane. Mobilny serwis można zamówić od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 15:30 przez bezpłatną infolinię Huawei: 800 811 110.

O ile naprawa gwarancyjna w takim przypadku jest bezpłatna, to samo zamówienie Serwis Tracka kosztuje 99 zł brutto. Jeśli potrzebujemy szybko wymienić uszkodzoną baterię, bądź ekran, to dodatkowo musimy doliczyć koszty części pogwarancyjnych. Przykładowo wyświetlacz z panelem dotykowym do Huawei P9 kosztuje 520zł, a bateria 35zł. Pełny cennik znajdziecie pod tym linkiem.

Nie jest to może najtańszy sposób naprawy, ale na pewno należy docenić ten krok. W szczególnych przypadkach, w których czas jest ważniejszy, niż do koszty, to rozwiązanie może sprawdzić się w 100%.

Oczywiście nie jest to jedyny sposób na serwis produktów tej firmy. W całej Polsce znajduje się już 16 Salonów Serwisowych, w których naprawy smartfonów odbywają się na zasadach serwisu door to door. W ramach gwarancji transport w obie strony do klienta jest bezpłatny.

Widać, że firma Huawei zadomowiła się w naszym kraju już na dobre i chce trafić do każdego odbiorcy, nie tylko do takiego, dla którego liczy się tylko i wyłącznie niska cena. A wy jak oceniacie ten krok? Podczas zakupy urządzenia kierujecie się wyłącznie ceną, czy zabezpieczacie się w razie kłopotów dobrym serwisem i pewną gwarancją?

Pełne ogłoszenie prasowe:

[Warszawa, 26 stycznia 2017 r.] Na ulice Warszawy wyjechał Service Truck. Mobilny serwis Huawei dojedzie do każdego miejsca w Warszawie i przeprowadzi proste naprawy urządzeń Huawei (smartfony, tablety, modemy itp.). W ten sposób Firma ponownie wychodzi naprzeciw potrzebom swoich Klientów. Service Truck to kolejne udogodnienie, obok usługi Hotline i serwisu door-to-door, z którego będą mogli korzystać wszyscy Klienci Huawei.

Mobilny serwis Huawei posiada wszystko, co potrzebne do zrealizowania prostych napraw. Będzie można np. zlecić wymianę ekranu, baterii lub obudowy, zaktualizować oprogramowanie,  czy zarchiwizować dane. Dodatkowo, na pokładzie Service Trucka będzie możliwość zakupienia akcesoriów Huawei.

Koszt zamówienia Service Trucka to 99 złotych brutto. W przypadku napraw w ramach gwarancji, Klient nie będzie ponosił żadnych dodatkowych kosztów. Do ceny napraw pogwarancyjnych doliczany będzie koszt części i naprawy. Mobilny Serwis można zamówić w dni robocze od 10:00 do 15:30 dzwoniąc na  bezpłatną infolinię Huawei 800 811 110.

Cennik części pogwarancyjnych można znaleźć na stronie:

http://consumer.huawei.com/pl/support/sparepart-price/index.htm

Serwisy Huawei

Mobilny Serwis Huawei to kolejny krok w rozwoju sieci  serwisowej. Obok 16 Salonów Serwisowych w całej Polsce, naprawy smartfonów z serii P, Mate oraz modeli Huawei ShotX, GX8, Honor 6, Honor 7, Honor 8 realizowane są przy wykorzystaniu serwisu door to door.

Całodobowa infolinia oraz serwis door-to-door

Klienci mogą także zgłosić usterkę online lub poprzez funkcjonującą przez całą dobę, siedem dni w tygodniu Infolinię, pod numerem telefonu 800 811 110.

Aby skorzystać z usługi door – to – door, wystarczy zgłosić usterkę online lub telefonicznie, a Huawei wysyła kuriera po odbiór uszkodzonego sprzętu. Po zakończonej naprawie, serwis odsyła go z powrotem pod wskazany adres. Transport urządzenia oddanego w ramach gwarancji jest dla Klienta bezpłatny
w obie strony.