Samsung Galaxy S7 zaktualizowany, lecz nieaktualny

Grzegorz Dudek
Grzegorz Dudek
13.01.2017

Tegoroczne, flagowe Samsungi z serii Galaxy S to naprawdę udane urządzenia. Jeśli śledzicie różne portale technologiczne to na pewno wiecie, że wiele z nich, ogłosiło flagową galaktykę smartfonem roku. Koreańczycy zaoferowali nam urządzenia, które możemy uznać za kompletne, czyli nie posiadające poważnych braków. Powróciły wodoodporność oraz wejście na karty pamięci, za którymi wielu użytkowników tęskniło.
Niestety dotychczas oba smartfony z serii Galaxy S 7 pracowały na nieaktualnej wersji systemu operacyjnego Android, czyli 6 Marshmallow. W ostatnich miesiącach trwały jednak beta testy Nougata i wszystko wskazywało na to, że aktualizacja będzie miała miejsce już wkrótce. Pojawiły się również plotki, że flagowa galaktyka zostanie zaktualizowana bezpośrednio do wersji 7.1.1, a nie do 7.0, która znajdowała się w beta testach.
Niestety te prognozy się nie sprawdziły.

Aktualizacja dla Samsunga Galaxy S7 już ruszyła i na razie trafia do osób, które brały udział w beta testach. Pozostali powinni już wkrótce otrzymać komunikat o dostępności nowej wersji systemu. Niestety będzie to 7.0, a nie 7.1.1, o którym plotkowano.
Podsumowując, mam wam do przekazania dobrą i złą wiadomość. Pierwsza z nich to to, że aktualizacja do 7.0 ruszyła. Druga to niestety to, że flagowa galaktyka nadal nie pracuje na najnowszej wersji sytemu operacyjnego Android.

Źródło: phonearena.com