BlackBerry „Mercury” – przyciski funkcyjne Androida mogą trafić na ekran

Grzegorz Dudek
Grzegorz Dudek
11.02.2017

Po krótkiej przerwie wracamy z kolejnymi informacjami na temat BlackBerry „Mercury”. W ostatnich dniach na oficjalnym profilu BlackBerry Mobile na Twitterze, pojawiła się dokładna data prezentacji zawierająca również godzinę. Podsumowując nowego klawiaturowca z jeżyną w logo zobaczymy o 19.00, 25 lutego.

Na Twitterze umieszczono grafikę, która znalazła się na początku tego wpisu. Przeglądając różne portale internetowe zauważyłem, że praktycznie nikt nie zwrócił uwagi na pewien drobny szczegół, który zawierają rendery Mercurego. Jeśli dokładnie się przyjrzycie to zapewne  zauważycie, że przyciski funkcyjne systemu Android nie znajdują się pod ekranem, jak to miało miejsce w prototypach, które pokazano na targach CES 2017. Na renderze są one wyświetlane bezpośrednio na ekranie i sam wyświetlacz jest odpowiednio większy. Dla porównania poniżej zamieszczam zdjęcie prototypu z targów CES 2017.

Czy postanowiono zmienić projekt? A może jest to zwykła pomyłka osób przygotowujących rendery? Odpowiedź na to pytanie najprawdopodobniej poznamy 25 lutego. A jakie umiejscowienie przycisków funkcyjnych wolicie Wy? Zapraszam do komentarzy.

źródło: twitter.com/BBMobile