BlackBerry KEYone już dostępny w przedsprzedaży w BBSklep!

Dominik Jonatowski
Dominik Jonatowski
31.03.2017

W końcu przyszedł moment, na który wiele osób związanych z BlackBerry w Polsce czekało. Otóż najnowszy model budzący skrajne emocje podobnie jak BlackBerry Passport wylądował w ofercie naszego sklepu! Jesteście ciekawi ceny i dostępności? Czytajcie dalej!

W pierwszej połowie marca, na naszych portalach społecznościowcyh pokazywaliśmy screena z niemieckiego sklepu Media Markt, którego bohaterem był BlackBerry KEYone. Informacje w nim zawarte były interesujące ze względu na podany termin dostawy, czyli na 4 maja. Cena dla nikogo nie powinna być zaskoczeniem – 599 euro. Na tej podstawie mogliśmy wnioskować, że chwile później trafi również do naszego kraju i… i tak też właśnie się stanie!

Od dzisiaj możecie składać zamówienie na BlackBerry KEYone w BBSklep!

Zgodnie z przewidywaniami, najnowszy produkt BlackBerry Mobile trafi do sprzedaży w Polsce od 12 maja, ale już dzisiaj możecie składać na niego zamówienie pod tym linkiem. Widać, że jesteście czujni i z niecierpliwością czekacie na niego, ponieważ według informacji sklepu 1 sztuka została już „zaklepana”! Jeśli chcecie jako jedni z pierwszych otrzymać KEYone, chwytajcie za portfel i zamawiajcie w PRE ORDER!

Czytaj również:

[Ankieta] Czy zamierzasz kupić BlackBerry KEYOne ? – znamy polską cenę i datę premiery

W oczekiwaniu na KEYone: premierowe tapety

John Chen w CBS This Morning – kilka słów o KEYone i samym BlackBerry

BlackBerry KEYone oficjalnie zaprezentowany! Znamy specyfikacje i cenę