Czy warto kupić BlackBerry Passport w 2017 roku?

Grzegorz Dudek
Grzegorz Dudek
09.03.2017

To pytanie często pada podczas rozmów, które toczą się na BBNews. Mimo upływu lat, BlackBerry Passport wciąż pozostaje jedynym w swoim rodzaju urządzeniem. Spośród setek bliźniaczo wyglądających smartfonów, wspomnianą jeżynę wyróżnia nie tylko oryginalna budowa, ale również system operacyjny BlackBerry 10.

W komentarzach często padają pytania dotyczące tego czy urządzenie nadal działa płynnie? Jak zainstalować aplikacje z Google Play? Które programy działają na Passporcie? Czy aplikacja BlackBerry Blend nadal funkcjonuje? No i oczywiście najważniejsze z nich. Czy warto kupić BlackBerry Passport w 2017 roku?

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom postanowiłem jeszcze raz pochylić się nad tym urządzeniem. W najbliższym czasie BlackBerry Passport będzie moim głównym smartfonem, który będzie mi towarzyszył każdego dnia. Kiedy spędzę z nim więcej czasu, przygotuje dla Was obszerniejszy artykuł, w którym postaram się odpowiedzieć na postawione dzisiaj pytanie.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania związane z BlackBerry Passport lub chcecie wiedzieć, czy można zainstalować jakieś konkretne aplikacje to śmiało piszczcie w komentarzach. Dajcie również znać na co, Waszym zdaniem, powinienem zwrócić szczególną uwagę podczas przygotowywania artykułu.