Aktualizacja BBM, nowa platforma płatności oraz zmiany w Beta Zone

Grzegorz Dudek
Grzegorz Dudek
13.04.2017

Korzystacie z komunikatora BlackBerry Messenger? Jeśli tak to mam dla Was dobrą wiadomość. Najnowsza odsłona aplikacji właśnie trafia do Google Play. Ta aktualizacja nie wnosi tak wielu zmian jak poprzednia, ale mimo to widać, że Kanadyjczycy nieustannie dbają o rozwój swojego komunikatora. Poniżej znajdziecie listę wprowadzonych zmian.

– nowe ikony informujące o liczbie nieprzeczytanych wiadomości
– poprawa wydajności podczas przeglądania internetu
– nowe możliwości interakcji w zakładce Discover
– nowe możliwości interakcji ze stronami oraz udziału w ankietach
– zapamiętywanie ustawień prywatności i bezpieczeństwa

Warto zauważyć, że część użytkowników otrzymała powyższą aktualizację, już jakiś czas temu. Jeśli nie należycie do tego grona to koniecznie zajrzyjcie do Google Play.

Jeśli mówimy już o BlackBerry Messenger to warto wspomnieć, że Emtek Group oraz Ant Financial nawiązały współpracę w celu stworzenia zupełnie nowej platformy płatności mobilnych na terenie Indonezji. Zagości ona oczywiście w komunikatorze BBM. Potencjał jest ogromny, gdyż w Indonezji BlackBerry Messenger posiada, aż 63 miliony aktywnych użytkowników.

Ostatnią informacją w tym wpisie są zmiany jakie zostaną wprowadzone w androidowym Beta Zone. Od teraz do Beta Zone nie będą trafiać nowe wersje systemu operacyjnego Android. Oczywiście bety aplikacji z pakietu BlackBerry Hub+ nadal będą regularnie udostępniane.

źródło: crackberry.com, crackberry.com, crackberry.com